Tur Programı

04 Ağustos 2019
İlgili günü rezervasyon bölümündeki takvimde işaretleyerek ve yönergeleri takip ederek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz
Fiyat
Yetişkin
₺145.00
3-12 Yaş Çocuk Ücreti
₺110.00
0-2 Yaş Çocuk Ücreti
Ücretsiz

Salda Gölü, Lavanta Bahçeleri ve Kibyra

Sabah 06:00 de Salı Pazarında buluşup Burdur’a hareket ediyoruz. Burdur’da alacağımız Kahvaltının ardından İspartar’nın Kuyucak köyüne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz ve Lavanta bahçelerini geziyoruz. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Yolculuğumuza burdur gölü kıyısından devam edip Lisinia doğa proje alanını ziyaret ediyoruz. Bu yaşam alanında verilecek olan bilgilerden sonra isteyen misafirlerimiz doğal olarak üretilen ürünlerden alışveriş yaptıktan sonra Salda gölüne hareket ediyoruz.

Salda gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan, beyaz kumsalı ve berrak yapısıyla Maldivler’e benzetilmektedir. Göl cıvarında  fotoğraf molası için vereceğimiz serbest zaman ardından, Burdur Gölhisardaki Kibyra ören yerini geziyoruz. Rehberimizn verdiği bilgilerden sonra Fethiye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Fethiye’ye vardığımızda Salı pazarında bir sonraki ilara Turizm etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

-Lüks araç ile ulaşım
-Sabah Kahvaltısı
-Rehberlik hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm Şahsi harcamalar
-Öğle Yemeği
-Müze ve ören yeri girişleri
-Yemekte alınacak içecekler

Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 14 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

  • Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

 

Ödeme Metodları