Tur Programı

04 Ağustos 2019
İlgili günü rezervasyon bölümündeki takvimde işaretleyerek ve yönergeleri takip ederek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz
Fiyat
Yetişkin
₺160.00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
₺110.00
0-6 Yaş Çocuk Ücreti
Ücretsiz – koltuk isterse ₺50

Sabah 06:00 de SalıPazarı mevkiinde buluşup salda gölüne doğru hareket ediyoruz. Salda gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan, beyaz kumsalı ve berrak yapısıyla Maldivler’e benzetilmektedir. Göl cıvarında  fotoğraf molası için vereceğimiz serbest zaman ardından, yatay  Olarak  Uzanan  Kaynak Konumlu , Yarı Aktif Çok Dönemli Gelişim Gösteren Bir Mağara olan insuyu magarasına doğru yola çıkıyoruz  .Görünümleri Son Derece Güzel Yoğun Sarkıt  ve Dikit Bulunan Göllerle kaplı olan İnsuyu 1965 ‘te Halkın  Ziyaretine  Açılmış ve  Ülkemizde  Turizme  Açılan  İlk  Mağara  Ünvanını  Elinde Bulundurmaktadır  . Burdur’da alacağımız öğle yemeğimizin ardından, Isparta’nın Kuyucak köyüne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz ve lavanta bahçelerini geziyoruz. Kuyucak köyünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Yolculuğumuza burdur gölü kıyısından devam edip Lisinia doğa proje alanını ziyaret ediyoruz. Bu yaşam alanında verilecek olan bilgilerden sonra isteyen misafirlerimiz doğal olarak üretilen ürünlerden alışveriş yaptıktan sonra Fethiye’ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka İLARA TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

-Lüks araç ile ulaşım
-Sabah Kahvaltısı –  açık büfe
-Öğle yemeği
-Rehberlik hizmeti
-İnsuyu Mağarası


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm Şahsi harcamalar
-Yemekte alınacak içecekler


 

Tur hareket günleri

Aşağıdaki takvimi kullanarak tur gününüzü seçip, bu tur için rezervasyon yapabilirsiniz

Bu tur haftada birden fazla günde tekrarlanır

Bugün
Seçilen
Müsait
Dolu

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 14 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

  • Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

 

Ödeme Metodları