Tur Programı

19 Mayıs Cuma
İlgili günü rezervasyon bölümündeki takvimde işaretleyerek ve yönergeleri takip ederek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz
Fiyat
Yetişkin
₺145.00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
₺80.00
0-6 Yaş Çocuk Ücreti
Ücretsiz


Sabah 07:00 de belirlenen noktalarda buluşup salda gölüne doğru hareket ediyoruz. Salda gölü, Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan, beyaz kumsalı ve berrak yapısıyla Maldivler’e benzetilmektedir. Göl cıvarında  fotoğraf molası için vereceğimiz serbest zaman ardından, Daha sonra öğle yemeğimizi almak için Burdur’un Kuyucak köyüne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yemek sonrası Gül bahçeleri gezilecektir. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız Gül kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Daha sonra Isparta Organize Sanayi sitesinde Gül den yapılan ürünlerin yapılış şeklini uzmanlarından dinledikten sonra dileyen misafirlerimiz ürünlerden satın alabileceklerdir. Bir sonraki  durağımız Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 – 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan’da Pisidya’nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimiz sonrasında,  Fethiye için dönüş yolculuğumuz başlayacaktır.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
-Lüks araç ile ulaşım
-Sabah Kahvaltısı – Çalhan tesisleri açık büfe
-Öğle yemeği
-Rehberlik hizmeti
-Sagalassos Antik Kenti


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm Şahsi harcamalar
-Yemekte alınacak içecekler


 

Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 14 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

  • Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
  • Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

Ödeme Metodları