Tur Programı

 Fethiye çıkışlı 2 Gece 3 Gün Kapadokya

28 Haziran 2019 çıkışlı 
STANDART ODA
Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı
 ₺695.00
Odada Üçüncü Kişi
₺.600.00
Tek Kişilik Oda
₺.810.00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
₺350.00
0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz
Ücretsiz

1.gün Eğirdir gölü – Mevlana – Ürgüp otel

Sabah saat 05:00 da Fethiye Erasta AVM önünden hareket ediyoruz. Çavdır’da alacağımız kahvaltı sonrası yolculuğumuza Tefenni, Burdur üzerinden devam ediyoruz. Eğirdir gölün de kısa bir mola veriyoruz ve konya yolculuğumuza devam ediyoruz.  Konyada önce öğle yemeğimizi alıyoruz, ardından Mevlana müzesi ziyaretimizide tamaladıktan sonra, yolculuğumuza Aksaray’daki Ihlara vadisini ziyaret ediyoruz, ziyaretimizin ardından, Konaklamak için Nevşehir’deki otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz.. Akşam yemeği otelimizde.

2.gün – Üç Güzeller – Uçhisar – Güvercin vadisi – Göreme Açık Hava Müzesi –Paşabağı – Devrent Vadisi

Ekstra Balon Turu / 125 Euro, Sabah saat 5.00-05.30 arası (Saat konfirme edilecek), araçlarımız siz saygıdeğer konuklarımızı konakladığımız otelimizden alarak kalkış alanına getirir. Balonlar uzman ekipler tarafından uçuşa hazırlanırken, kahvaltımızı hafif bir şekilde yapıyoruz. Kısa süren bir hazırlıktan sonra balonlar gün doğumuna yakın uçuşa başlayacaklardır. Uçuş yaklaşık 1 saat sürer. Uçuş sonunda konuklarımız için özel bir kutlama yapılacak,  ayrıca uçuş hatırası olarak uçuş sertifikası verilecektir. 07.00-07.30 civarında konuklarımız tekrar otelle bırakılacaktır.

Sabah otelde  alacağımız kahvaltı sonrasında şapkalı peribacalarının güzel örneklerinden olan üç güzeller peribacaları görüyoruz ardından bölgenin en yüksek noktası olan, muhtelif dönemlerde savunma amaçlı olarak kullanılmış ve tamamı doğal olarak oluşmuş bir kaya bloğunun oyulması ile Hitit Dönemi ile Ms.9.YY arasında ortaya çıkmış olan Uçhisar Kalesi’ne çıkıyoruz. Bu günkü tur programımız bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş atölyesi ziyareti sonrasında öğle yemeği alıyoruz. Yemek sonrasında eski adıyla Korama bugünkü adıyla göreme vadisi içinde bulunan Kızlar manastırı, St. Barbara şapeli, Yılanlı kilise, Elmalı kilise, Aziz Basil şapeli, Mutfak ve Kiler gezileri yapıp Peribacası oluşumlarının en güzel örneklerini görebileceğimiz Paşabağı gezimizde bölgedeki dervişlerin inzivaya çekildikleri peribacalarının arasında yürüyüş yapıyoruz Devamında değişik şekillere benzetilen peribacalarının bulunduğu Devrent Vadisini geziyoruz. Birsonraki durağımız ise Hititlilerden günümüze miras kalan Çömlekçi çarkını kullanan ustaların bizlere sunacağı gösteriyi izliyor ve alışveriş yapma imkânı buluyoruz.Otelimize dönüş ve akşam yemeği.

 

3, gün – Derin Kuyu Yeraltı şehri

Sabah otelde  alacağımız kahvaltı sonrasında İlk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehrini gördükten sonra Feyhiye dönüş için hareket ediyoruz.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Otobüsü ile ulaşım Gidiş ve dönüş yolculuğu sırasında alınacak yemekler
2 Gece Yarım pansiyon konaklama Yemeklerde alınacak içecekler
Açık büfe sabah kahvaltıları Balon Turu
Açık büfe veya set menü akşam yemekleri Özel harcamalar
Milli parklar ücreti
Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası
İlara Turizm refakati ve ikramlar
Müze giriş ücretleri
Öğle Yemekleri (2 Gün)

Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma,

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma,
  • Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma,

Ödeme Metodları