Tur Programı

 Fethiye çıkışlı 1 Gece 2 Efes & Pamukkale Turu

16 Nisan 2019 çıkışlı / 28 Mayıs 2019 çıkışlı / 25 Haziran 2019 çıkışlı  / 22 Ağustos 2019 çıkışlı
STANDART ODA
Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı
 ₺300
Odada Üçüncü Kişi
₺.250
Tek Kişilik Oda
₺.375
3-6 Yaş Çocuk Ücreti
₺.00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
₺.200
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

1.Gün Efes ören yeri – Meryem Ana – Şirince

Sabah erken saatlerde belirlenen buluşma noktasından Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Yolda alacağımız kahvaltı sonrasında Bölgede önce Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Efes Antik Kentinde rehberimizin anlatımları ile Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra’yı görüyoruz.  Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben denizliye hareket edip Karahayıt’taki otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeği otelimizde.

2.Gün Pamukkale – Hierapolis ören yeri – Tekstil fabrika satiş mağazası

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Pamukkale`ye hareket ediyoruz. Pamukkale’de Hierapolis Antik Kenti ( Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro ) Travertenler gezilerimizin ardından Dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri geziyoruz.Son gezi noktamızı da bitirdikten sonra Fethiye’ye dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Değerli misafirlerimiz ile kalkış noktalarımızda bir sonraki İlara Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
– Lüks Araçlar İle Gidiş – Dönüş Ulaşım
– Çevre Gezileri
– Araç İçi İkramlar
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti
– 1618 Zorunlu Seyahat Sigortası
– 4/5 Yıldızlı Otelde 1 Gece Konaklama
– 2 Kahvaltı
– 1 Açık Büfe Akşam Yemeği


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
– Ekstra belirtilen Tüm Organizasyonlar
– Kişisel Harcamalar
– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
– Öğle Yemekleri

 

Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.
 
Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.
 

  • Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

  • Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  • Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ödeme Metodları