Tur Programı

Fiyat
Yetişkin
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
0-6 Yaş Çocuk Ücreti


Sabah belirlenen buluşma noktasından hareket ederek DATÇA’ya doğru yol alıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un dediği gibi; “Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadası’na bırakır” sözünü hatırlayarak tarihin en eski tıp okullarının kurulduğu, insanların şifa bulmak için geldikleri DATÇA’ya ulaşıyoruz.

Datçaya gidip en güzel yerlerini yavaş yavaş keşfetmeye başladığınızda bir cennete geldiğinizin farkına varacaksınız. Datçayı gezdikten sonra “Datça gibisini görmedim” diyeceğinize eminiz. Çünkü bukadar güzel bir kasaba dünyada yok. DATÇA merkezde bulunan teknemize biniyoruz . Gün boyunca DATÇA’nın muhteşem koylarını, adalarını geziyor ve denize giriyoruz. Öğle yemeği teknede. Akşam üzeri saat 16:00’da teknemiz DATÇA limanına geri dönüyor ve Marmaris’e hareket etmeden önce eski datçayı gezip yol üzerinde Datça Köy ürünleri satış mağazasına uğruyoruz, dileyen misafirlerimiz doğal ürünlerden alışverişini yapıyor ve  Marmaris için hareket ediyoruz. Marmaris merkezde 1 saatlik serbest zaman sonrasında aracımızdaki yerimizi alıyoruz ve Fethiye’ye hareket ediyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

-Lüks araç ile ulaşım
-Rehberlik hizmeti
-Tekne Gezisi ve teknede öğle yemeği
-1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm Şahsi harcamalar
-Kahvaltı

Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  • Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ödeme Metodları