Tur Programı

Fiyat
Yetişkin
7-12 Yaş Çocuk Ücreti
0-6 Yaş Çocuk Ücreti


Sabah belirlenen buluşma noktasından hareketle Ula ilçesinin Akyaka mahallesine doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 1 saat 30 dakika sürecektir. Akyaka’ya vardığımızda öncelikle bölgenin sembolü haline gelen Azmak çayı gezisi yapıyoruz. Tekne ile çayda gezerken kendinizi akvaryumun üstünde gibi hissedeceksiniz. 30 dakikalık gezi sonrasında Dünyanın en güzel körfezlerinde olan Gökova Tekne turuna katılmak için teknedeki yerlerimizi alıyoruz. Tekne güzergahında, Yeraltı Mağaraları, Lacivert Koy, İnce kum koylarında Yüzme molası veriyoruz. son yüzme molamızda ise aynı zamanda yemek molasıdır.

Yemek sonrasında Sedir adasındaki iskeleye bağlanacak olan teknemizden ister adayı gezebilir (Giriş ücretlidir) isterseniz teknede kalıp cıvarında yüzebilirsiniz.

Sedir Adası (eskiden Sideyri) Kerme Körfezi’nde (Gökova Körfezi) bulunan görülmeye değer güzellikte, antik kalıntılarla dolu üçlü bir ada grubunun en büyüğüdür.

Adanın kuzey kıyısındaki kumlar, özel biçimde oluşan kalker damlacıklarıdır. Çok özel jeolojik oluşumlar sonucu ortaya çıkan kumlar koruma altındadır. Adanın altın sarısı kumlarından öykülenen Kleopatra ile ilintili anlatım yalnızca abartılı turistik bir masaldır.

Akyaka’ya dönüşümüz yaklaşık 17:30 gibi olacaktır. Kısa bir alışveriş molasından sonra Fethiye dönüş yolculuğumuz başlayacaktır.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

-Lüks araç ile ulaşım
-Rehberlik hizmeti
-1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm Şahsi harcamalar
-Kahvaltı ve Öğle yemeği


Tur hareket günleri

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

Üzgünüz, Bu tur için henüz yorum yapılmamış

Açıklamalar

Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  • Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  • Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ödeme Metodları