Site Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.ilaraturizm.comweb sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.ilaraturizm.comsitesinin tüm hakları İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti’ye aittir. www.ilaraturizm.comsitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.ilaraturizm.comsitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.ilaraturizm.comher an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.ilaraturizm.comsitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.ilaraturizm.comsitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.ilaraturizm.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.ilaraturizm.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.ilaraturizm.com’un Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.ilaraturizm.comsitesinin sahibi İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.’nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği :

www.ilaraturizm.comaracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.ilaraturizm.comüzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.ilaraturizm.comsitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.ilaraturizm.comve sahibi İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.ilaraturizm.comsayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.ilaraturizm.comsitesi ve sahibi İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.’ye sorumluluk yüklenemez.

www.ilaraturizm.comve sahibi İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.ilaraturizm.comsitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.

www.ilaraturizm.comsitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma İlara Turizm ve Ticaret Ltd.Şti.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.